Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sezonun Renk Trendi Sarı ve Turuncu

Pantone’nin ilkbahar-yaz sezonu için mandalina rengi olan tangerine’i ve sarı rengi seçmesiyle podyumları esir alan sıcak, canlı ve cıvıl cıvıl bir baharı anımsatan turuncu ile sarı sezonun trend rengi oldu.
Sezonun Renk Trendi Sarı ve Turuncu
Pantone’nin ilkbahar-yaz sezonu için mandalina rengi olan tangerine’i seçmesiyle podyumları esir alan sıcak, canlı ve cıvıl cıvıl bir baharı anımsatan turuncu, sezonun trend rengi oldu. Onunla birlikte gene Pantone tarafından belirlenen, yakın takipçisi sarı renk de aynı şekilde koleksiyonlarda sıklıkla kullanılıyor.

En büyüğünden en küçüğüne tüm davetlerde, ünlü oyuncu ve modellerin neredeyse yarısını bu renklerdeki gece kıyafetleriyle görmek mümkün. Şayet siz de yılın modasına ayak uydurmak istiyorsanız, siz siz olan gardroplarınızdan bu iki rengi sakın ihmal etmeyin!

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017