Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sibel Bilgiç'in Yeni Albümü ''Aşk Çarpsın Beni''

“Alışamadım” adlı albümle 16 yıl önce gönüllerimize taht kuran Sibel Bilgiç, uzun yıllardan sonra “Aşk Çarpsın Beni” albümüyle geri dönüyor.
Sibel Bilgiç'in Yeni Albümü ''Aşk Çarpsın Beni''
Yıllar önce “Alışamadım” adlı şarkınızla listeleri sallamıştınız. Şarkınız hala hafızalarda olmasına rağmen bir anda müzikten elinizi eteğinizi çektiniz. 16 yıl sonra şimdi “Aşk Çarpsın Beni” isimli albümü ile geri döndünüz… Bu kadar başarılı bir çıkıştan sonra, uzun zamanın ardından yeni albüm hazırlamak nasıl bir duygu?

“Alışamadım” şarkısı gerçekten bir akım oldu. “Alışamadım” o kadar büyük bir çıkış yapmıştı ki benim bile önüme geçti. “Alışamadım” şarkısı çıtayı yükselttiği için bu albümdeki şarkılar da çok büyük titizlikte seçildi. Çünkü yıllardır eskimeyen ve dilden dile dolaşan bir şarkı yapınca sonraki çalışmalarınızda daha titiz olmanız gerekiyor. Ekip olarak bu albüme yaklaşık 4 yıldan beri hazırlanıyoruz. 5 şarkı var fakat ince eleyip sık dokuduk. 1700 kadar şarkı dinledik. Sabır gerektiren bir albüm oldu. Özverili, titiz bir çalışma bu albümü doğurdu. Sade bir çalışma oldu kanaatimce. Türk toplumu olarak duygusal bir insanız. “Alışamadım” albümümde 8 şarkım vardı fakat “Alışamadım” popüler oldu. Tabi diğerleri de çok sevildi, beğenildi. O yüzden şarkı sayısının önemi yok. Genelde bir iki tanesi daha ön plana çıkıyor. O yüzde özenle seçilmiş 5 şarkılık bir albümü uygun gördük.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017