Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigorta Şirketlerinde Asistans Hizmeti Yaygınlaşıyor

Sigorta şirketleri, poliçeleri kapsamında sundukları asistans hizmetleriyle, müşteri memnuniyetini artırıyor ve sigortalıların hayatlarını kolaylaştırıyor.
Sigorta Şirketlerinde Asistans Hizmeti Yaygınlaşıyor
Asistans, dünya çapında oluşturulmuş hizmet sağlayıcı ağıyla, operasyon merkezi ve kullanılan teknoloji ile müşterilerin acil ihtiyaçlarının giderilmesi için kurulmuş bir sistemdir. İlk zamanlarda yurtdışı seyahatlerde tıbbi destek ya da acil yadıma ihtiyaç duyan kişiler için ortaya atılan bu kavram, zamanla yurtiçinde yol yardım, konut yardım gibi açılımlara kavuştu. Günümüzde ise asistans tanımını iyice genişleterek etkinlik organizasyonlarından çiçek gönderimine, hava ambulansından çilingir temin edilmesine, kuru temizlemeden aklınıza gelen her türlü danışmanlık ve bilgilendirme hizmetine kadar uzandı.

Asistans hizmetleri olarak adlandırılan danışmanlık ve yardım hizmetlerini günümüzde birçok sektör kullanıyor ancak en etkin kullanılan sektörlerden biri de hiç şüphesiz ki sigorta sektörü. Sigorta şirketleri, sigortalıların hayatlarını kolaylaştırmak ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek adına asistans hizmeti veren kurumlarla anlaşılıyor. Sigortalılar, şirketlerin asistans hizmetlerine, şirketlerin 7/24 hizmet veren acil yardım/destek telefonları aracılığı ile ulaşılabilir. Şirketler, bazı asistans hizmetlerini poliçelere ücretsiz teminat olarak ekleyebildikleri gibi, bazı hizmetleri ise ek prim karşılığında sunuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017