Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigortam.net 12 Yaşında!

Türkiye’nin ilk karşılaştırmalı sigorta satış şirketi Sigortam.net 12. yaşını kutluyor. İnternet sitesi ve 444 24 00 Sigorta Destek Hattı aracılığıyla sigorta karşılaştırma ve satış hizmetleri sunan Sigortam.net internet ve sigortacılık biraraya gelince akla gelen tek isim.
Sigortam.net 12 Yaşında!
İnternet ve sigortacılık sektöründe ilklere imza atan Sigortam.net, bugün 12 yaşını doldurdu. 2001 yılında, henüz Türkiye’de internetten yapılan satın almalar çok kısıtlı, sigortacılık sektörü az sayıda müşteriye hizmet verirken, vizyoner yaklaşım ve cesur bir girişimci ruh ile kurulan Sigortam.net, bugün Türkiye’de internet ve sigortacılık kelimelerinin kesişme noktasında akla gelen tek isim.

Yıllar içinde iş modelinde pek çok değişiklik yapan Sigortam.net, bugün 7/24 kesintisiz verdiği müşteri hizmetleri desteği, internetin ve teknolojinin her imkanından faydalanan altyapısı ve Türkiye’nin en iyi firmalarıyla yaptığı iş ortaklıkları ile sektörün öncüsü olan bir firma.

12 yılda 1,5 milyon mutlu müşteriye konusunda uzman, müşteri memnuniyetine odaklı 200 kişiyi bulan kadrosu ile ulaşan Sigortam.net, sağlam adımlarla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Sigortam.net 12. Yaşında Hangi Değişiklikleri Yaptı?

Sigortam.net, internet dünyasının dinamikleriyle sigortacılığın önemli değerlerini tek platformda biraraya getirmesi nedeniyle, her gün her an değişim ve gelişim içinde. 12. yaşında da değişim ve gelişimine ara vermeden devam ediyor.

Bu yılın en kritik değişiklikleri ise;

-Sigortam.net logosu ve logosuna uygun şekilde internet sitesi; Sigortam.net’in vizyoner bakış açısını, enerjisi ve dinamizmini yansıtacak şekilde baştan aşağı yenilendi.

-Genişleyen kadrosu ile Sigortam.net, Ümraniye Anel Plaza’daki ofisine ek olarak Kozyatağı’nda ikinci bir ofis açtı.

Sigortam.net, daha hızlı ve verimli hizmet sunmak için müşterilerinin ve iş ortaklarının da desteğiyle sektörün zirvesinde yer almaya devam edecek.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017