Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigortam.net 12. Yıldönümünde 1,5 Milyon Müşteriyi Aştı

Türkiye’nin ilk karşılaştırmalı sigorta satış şirketi Sigortam.net 1,5 milyondan fazla mutlu müşterisine hizmet verdi.
Sigortam.net 12. Yıldönümünde 1,5 Milyon Müşteriyi Aştı
Sigortam.net, kurulduğu 2001 yılından beri 1,5 milyonu aşan müşterisine en kaliteli sigorta karşılaştırma ve satış hizmetini vermeye devam ediyor.

Mutlu müşterilerinin sayısını her geçen gün artırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek için gece gündüz çalışan Sigortam.net, her gün yüzlerce sigorta ihtiyacını karşılıyor ve binlerce soruya cevap veriyor.

20’den fazla sigorta şirketi ile çalışan Sigortam.net, tamamen tarafsız ve bağımsız davranarak müşterilerinin en uygun olan poliçeyi seçmelerine yardımcı oluyor. Sigorta şirketleri ve müşteri arasında bağ kurarak, müşterilerinin tüm sigorta ihtiyaçlarında yanında yer alıyor. 200'ü aşan çalışanı ile Sigortam.net internet adresinden ve 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı üzerinden müşterilerine 7/24 hizmet veriyor.

Müşterilerine “En iyi Fiyat Garantisi” veren Sigortam.net, internet üzerinden fiyat ve teminat karşılaştırması yaparak sadece 3 dakikada kasko sigortası, trafik sigortası veya sağlık sigortası sahibi olma olanağı sunuyor. Sigortam.net’ten hizmet alan tüm müşteriler, poliçe yenilerken %45’e varan fiyat avantajlarından yararlanıyor. Satın alınan sigorta poliçeleri ise ücretsiz olarak adreslere teslim ediliyor.

Karşılaştırma yaparken, poliçe satın alırken veya satın aldıktan sonra herhangi bir hasar gerçekleşmesi gibi 7/24 ihtiyaç duyulan her anda Sigortam.net, sigorta uzmanları ile müşterilerinin yanında yer alıyor.

Mutlu müşterilerin arasına katılmak ve tüm hizmetlerden yararlanmak için Sigortam.net internet sitesi ve 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı ile 7/24 sigorta uzmanlarına ulaşmak yeterli!

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017