Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigortam.net 9 Yaşında

Türkiye'nin ilk ve tek online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri sitesi Sigortam.net 9 yaşını doldurdu. 9. Kuruluş yıl dönümü tüm Sigortam.net çalışanlarının katılımıyla düzenlenen bir parti ile kutlandı.
Sigortam.net 9 Yaşında
2001 yılının Mayıs ayında İlab Holding bünyesinde faaliyetlerine başlayan Sigortam.net, Türkiye’de ilk kez online sigortacılık hizmeti sunan tek şirketi olarak geçen bu 9 yıllık süreçte hem internet, hem de sigortacılık sektörünün gelişiminde önemli katma değerler sağladı.

9. kuruluş yıl dönümünü tüm çalışanları ve İlab Holding üst yöneticileri ile birlikte kutlayan Sigortam.net ailesi, şirketin 9 yıllık gelişimini anlatan bir sunum ile zamanda tatlı bir yolculuk yaptı. Ayrıca şirketin kuruluşundan bu yana emek veren çalışanlarına teşekkür plaketleri de Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erhan Say tarafından verilirken, Sigortam.net’in geleceğe dair planları da tüm çalışanlar ile paylaşıldı.

Sigortam.net, henüz Türkiye'de internet sektörü emeklerken Türk girişimciler, Türk proje ekibi ve Türkiye’de geliştirilen teknolojilerle kuruldu. İnternet ve sigortacılık sektörüne olan güven ve inançla yola çıkan Sigortam.net, bugün müşterilerine internet üzerinden 30’dan fazla sigorta şirketinin ürünlerini online karşılaştırma ve satın alma imkanı sunmaktadır.
Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017