Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigortam.net aday kaynağının yüzde 30’u Matruşka’dan!

Çalışan sayısı ve hizmet kapsamı sürekli artış gösteren Sigortam.net, çalışan mutluluğuna yönelik Matruşka, Ben Olsam ve Atom Karınca İK programları ile başarılı çalışanlarını ödüllendiriyor.
Sigortam.net aday kaynağının yüzde 30’u Matruşka’dan!
Online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, hizmet kalitesini geliştirirken en büyük desteği çalışanlarına yönelik olarak tasarlanan insan kaynakları uygulamalarından alıyor. “En hızlı, en doğru, en uygun ve en etkili çözümleri sunma becerimizi yetkin ve mutlu çalışan kadromuza borçluyuz” diyen Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, çalışanların teşvik ve takdir edilmesini sağlayan insan kaynakları projeleri ile fark yarattıklarını söylüyor.

Her 3 ayda bir ödül töreni
Sigortam.net her altı ayda bir terfilerin açıklandığı törenlerin yanı sıra üç ayda bir halihazırda sürmekte olan İK çalışan ödül programlarında başarılı olmuş çalışanların ödüllendirildiği törenler düzenliyor. Söz konusu İK programları, çalışanların şirket içerisindeki açık pozisyonlara aday önerdiği “Matruşka”, şirket çalışanlarının kendi oyları ile şirketin en çalışkan, üretken ve yardımsever çalışanını belirlediği “Atom Karınca” ve çalışanların şirketin gelişimine yönelik fikirlerinin derlenerek en başarılı olanların ödüllendirildiği “Ben Olsam” olarak sıralanıyor. Bunların dışında ayda bir yapılan ödül törenlerinde satış ekibine yönelik “Ayın Satıcısı” ve “Ayın En İyi Çıkış Yapan Satıcısı” olmak üzere farklı ödüller sunuluyor. Yıl kapanışına denk gelen törenlerde ise “Yılın Satıcısı” ilan ediliyor.

Aday kaynağının yüzde 30’u Matruşka’dan
Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, kısa vadeli olarak düşündükleri ve çalışanlardan gelen olumlu tepkiler sonrasında sürdürmeye karar verdikleri Matruşka programının başarısına değiniyor. “Halihazırda açık pozisyonlarımız için aday kaynağımızın yüzde 30’unu Matruşka Programı’ndan gelen aday referansları oluşturuyor” diyen Dinçaslan, Matruşka kapsamında işe alınanları referans gösteren çalışanların hediye çekleri ile ödüllendirdiğini belirtiyor.

Günde 5 binden fazla çağrı
2013 yılının son diliminde yeni santral ve ses kayıt sistemi satın alımı gerçekleştiren Sigortam.net, sayısı 250’yi aşan web ve çağrı merkezi ekibinin kullandığı altyapıyı güçlendirmeyi hedefliyor. Günde 5 binden fazla çağrı alan Sigortam.net çağrı merkezi, Sigortam.net müşterilerine mevcut ya da satın almak istedikleri poliçeye dair 7 gün 24 saat destek sağlıyor. “Telefonla gelen arama sayılarımız son 2 yıldır yüzde 100’ün üzerinde artış gösterdi” diyen Serdar Dinçaslan, Sigortam.net’in hizmet kalitesinin çalışan mutluluğu ile doğrudan ilişki içerisinde olduğunu söylüyor.

Sigortam.net hakkında
Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı yapılan ilk sigorta ve reasürans brokerlik şirketidir. Bünyesinde Kariyer.net, Gittigidiyor gibi pek çok internet girişimini barındıran İlab Holding yatırımları arasında yer alan Sigortam.net, 27 Mart 2001 tarihinde T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’nden Sigorta ve Reasürans Brokerliği ruhsatlarını almıştır.Kasko, trafik, sağlık branşları başta olmak üzere pek çok sigorta branşında 20’den fazla sigorta şirketine ait sigorta tekliflerini karşılaştırma ve satın alma hizmeti sunan Sigortam.net, aynı zamanda 7/24 hizmet veren Sigorta Destek Hattı ile 444 24 00 numaralı telefondan müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır.
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017