Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigortam.net Çalışanlarından Gaziantep'e Kış Yardımı

Sigortam.net, Gaziantep’teki Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu için kendi çalışanları arasında bir yardım kampanyası düzenledi. Tüm çalışanların katkılarıyla oluşturulan “kışlık yardım paketi” Gaziantep’in Nizip ilçesindeki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı.
Sigortam.net Çalışanlarından Gaziantep'e Kış Yardımı
Sigortam.net çalışanları,kış koşullarının zorlu geçtiği Güneydoğu’da ekonomik olarak zor durumda olan öğrencilerin eğitimlerinin aksamadan devam edebilmesi için kendi imkanlarıyla bir okula destek oldular.

Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan’nın önderliğinde Gaziantep’in Nizip ilçesinde bulunan Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu’ndaki öğrencilere kış yardımı yapmak amacıyla kısa sürede organize olan Sigortam.net çalışanları, kısa süre içinde pek çok ihtiyaç malzemesi alacak kadar yardım topladılar. Çalışanların büyük ilgisi ve katılımıyla gerçekleşen kampanyaya İlab Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa E. Say ve Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan’nın da maddi/manevi destek ve katkıları oldu.

Sigortam.net çalışanları yardım kampanyası kapsamında öncelikle Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu öğrencilerine; palto, hırka, okul kıyafeti, kitap ve kırtasiye malzemeleri alınırken ilçedeki yardıma muhtaç çocuklar için çocuk bezi, mama ihtiyaçları için de ayrıca bir yardım fonu yaratılarak okul aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Toplanan yardımların bir kısmı ile de Sigortam.net çalışanları adına TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı)’na bağışta bulunuldu.

Kampanya süresince, tüm Sigortam.net çalışanları yardım malzemelerinin araştırılması, satın alınması, ulaştırılması ve paketlenmesi konularında aktif rol aldılar. Kampanya sonunda yardım malzemeleri yerine ulaştıktan sonra öğrencilerden gelen teşekkür mesajları ise tüm bu emekleri için alınabilecek en büyük ödül oldu.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017