Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigortam.net’in 12 Yıllık Logosu Yenilendi!

Türkiye’de sigorta karşılaştırma alanında 12 yıldır hizmet veren Sigortam.net, enerjisini yansıtan yeni logosuyla ve yenilenen internet sitesiyle yoluna tam gaz devam ediyor.
Sigortam.net’in 12 Yıllık Logosu Yenilendi!
Sigortam.net, hem internet sektöründeki hizmet markaları arasında ilkler arasında hem de sigortacılık sektöründe pek çok yeniliğe imza atmış, öncülük etmiş bir marka. 2001 yılında iLab Holding yatırımı olarak kurulan Sigortam.net, 12 yıllık logosunu değiştirerek müşterilerinin karşısına enerjisini ve dinazmini yansıtan yeni logosu ile çıktı.

Sigortam.net Logosu Neden Değişti?

Hizmet sektörü çok büyük bir değişim geçiriyor, tüketici artık kendisine daha yakın, iletişime açık, her an yanında olan markaları tercih ediyor. İnternet üzerinden sigortacılık hizmeti veren Sigortam.net, sürekli bir değişim ve gelişim içinde. Bu gelişim ve değişimin tüketici bekletileriyle kesiştiği noktada da logo değişimi kaçınılmaz hale geldi. 12 yıldan beri ufak revizyonlar geçirmiş olan aile birliğini ve güvenliğini resmi, mesafeli renkler ve tasarımla temsil eden eski logonun yerini yeni Sigortam.net logosundaki genç, enerjik ve daha modern çizgiler aldı.

Sigortam.net’in Yeni Logosu Neyi Temsil Ediyor?

Sigortacılıkta en önemli faktör güven. Sigorta insanların zor zamanlarında kullanmak üzere satın aldığı bir hizmet ve o anda yanında olan, destek olacak, dinleyecek bir ortak arıyor müşteriler. Bu nedenle Sigortam.net logosunda güven ve her zaman yanında olma vurgusuna önem verildi.

Ayrıca Sigortam.net tek bir çatı altında hem farklı branşlar hem de 20 farklı sigorta şirketine ait ürünlerle müşterisine pek çok alternatif sunuyor. Bu seçeneklere internet, telefon ve mobil kanallarından ulaşma imkanı sunuyor. Logoda bu büyük çatının da sembolize edilmesine dikkat edildi.

Sigortam.net’in yeni logosunda güveni, korumayı,pek çok seçeneği tek bir platform altında toplamayı da sembolize eden sigortacılığın ikonu haline gelmiş şemsiye amblemi; enerji ve dinamizmi temsil eden turuncu ile birleştirerek güven, çeşitlilik ve dinamizm mesajını bir arada veriyor. Şemsiye ambleminin modern uygulaması ile de yenilikçi bakış açısını yansıtmaya çalışıyor. Logoda kullanılan iletişimin rengi olarak bilinen mavi renk ile pozitif ve canlı bir enerjiyi yansıtıyor. Aynı zamanda logonun yuvarlak hatları ile samimi; güçlü fontu ile de sağlam ve kararlı bir duruş sergiliyor.

Sigortam.net’in Hedefleri Neler?

Sigortam.net’in her yıl sektör ortalamalarının çok üstünde büyüme grafiği çizdiğinin altını çizen Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, “Sigortam.net’in dinamizmini vurgulayan, çeşitlilik ve güvenilirliği temsil eden yeni logomuzla sigortacılık alanında yenilikçi ve kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz. Bugüne kadar yaklaşık 1.5 milyon kişiye sigortacılık hizmeti verdik, yeni logomuzun getirdiği enerjiyle Sigortam.net’in çok daha fazla kişiye hizmet vermesni hedefliyoruz ” dedi.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017