Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigortam.net’in Mobil Sitesi Yenilendi!

12 yıldır Türkiye’de sigorta karşılaştırma alanında hizmet veren Sigortam.net, yenilenen mobil sitesiyle müşterilerine kasko, trafik ve sağlık branşlarında en iyi teklifleri mobil sitesinden vermeye başladı.
Sigortam.net’in Mobil Sitesi Yenilendi!
12 yıldır Türkiye’de sigorta karşılaştırma alanında hizmet veren Sigortam.net, yenilenen mobil sitesiyle müşterilerine kasko, trafik ve sağlık branşlarında en iyi teklifleri mobil sitesinden vermeye başladı. Sigortam.net, Türkiye’de sigorta karşılaştırması ve satışı alanında 12 yıllık tecrübesiye sürekli yenilenme ve gelişme hedefi ile sektöre yön vermeye devam ediyor. Mobil sitelerin internet siteleri kadar önem kazandığı günümüzde Sigortam.net, internet sitesiyle neredeyse eşdeğer fonksiyonlarda mobil hizmeti müşterilerinin kullanımına sunuyor. Sigortam.net’in mobil sitesinde gerçekleşen yenilenme sonucu müşteriler artık mobil internet sitesinden ihtiyaç duydukları sigorta ürününe ait teklifleri sadece birkaç dakika içerisinde alabiliyor, sitede bulunan güncel sigorta haberlerine ve bilgilendirici makalelere ulaşabiliyor. 1,5 milyonu aşan mutlu müşterilerinin sayısını her geçen gün artırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek için Sigortam.net, her gün yüzlerce sigorta ihtiyacını karşılıyor ve binlerce soruya cevap veriyor. Mobil dünyanın dinamikleri doğrultusunda sigorta şirketleri tarafından istenen bilgileri tek bir formda toplayarak sigorta sorgulama işleminin en az adımda gerçekleştirilmesini ve en fazla sigorta şirketinden en iyi sigorta tekliflerine en kısa sürede ulaşılmasını sağlıyor. Kasko, trafik ve özel sağlık sigortası hakkında bilgi sahibi olmak ve satın almak için Sigortam.net mobil sitesi, internet sitesi ve 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı ile 7/24 sigorta uzmanlarına ulaşmak yeterli! Sigortam.net hakkında: Sigortam.net, pek çok başarılı internet projesini bünyesinde barındıran İlab Holding çatısı altında, 12 yıldır karşılaştırmalı sigorta satış hizmetleri vermektedir. Sigorta karşılaştırma alanında Türkiye’de online hizmet veren ilk ve en büyük şirket olan Sigortam.net, sigorta yaptırmak isteyenler ile sigorta şirketlerini şeffaf bir platformda biraraya getirerek hem sigortacılık hem de internet sektöründe pazarın büyümesine önemli oranda katkı sağlamaktadır.
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017