Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigortam.net İnternet Sitesini Tamamen Yeniliyor

Sigortam.net'in yeni web sitesi hizmet verdiği tüm bireysel sigorta branşlarında zengin içeriği ile hem sigorta yaptırmak isteyenlerin, hem de sigorta hakkında yeterli bilgi bulamayanların en önemli bilgi kaynağı olacak.
Sigortam.net İnternet Sitesini Tamamen Yeniliyor
Sigorta rehberlerinden, uzman görüşlerine, sigorta haberlerinden, kullanıcı yorumlarına kadar farklı yazarlar tarafından içeriği beslenecek olan sitenin sürekli güncel tutulabilmesi için alt yapı olarak yeni ve farklı bir içerik yönetim sistemi kullanıldı. Sigortam.net yeni web sitesinde kullanıcıların çok daha fazla bilgiye ulaşabilmeleri ve işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmeleri için tasarlandı. Sitedeki bilgi merkezi bölümünde sigortacılık ve kasko, trafik, sağlık başta olmak üzere her türlü bireysel sigortayı yaptırmak ve ilgili pek çok konuda cevap bulabilmek mümkün. İnternet sitesindeki görsel değişimin henüz bir başlangıç olduğunu belirten Sigortam.net'in Pazarlama ve İş Geliştirme'den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sevil Mert, "Sigortam.net bugüne kadar çok güzel işler başardı, bundan sonra da öncü ve dinamik yaklaşımımızı sürdürerek pek çok yeniliğe imza atacağız, sitedeki gelişim süreci de bunun bir parçası ve yeniliklerimiz durmaksızın devam edecek" dedi.
Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017