Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Kasko ve Trafik Sigortası Karşılaştırma Adımları Yenilendi

Sigortam.net, kasko ve zorunlu trafik sigortası teklif karşılaştırma ile poliçe alımı adımlarını kullanıcılarının daha kolay işlem yapabilmelerini sağlamak için yeniledi.
Kasko ve Trafik Sigortası Karşılaştırma Adımları Yenilendi
Temmuz ayında web sitesini yenileyen sigortam.net, yeni web sitesinde kullanıcıların çok daha fazla bilgiye ulaşabilmeleri ve işlemlerini çok daha kolay ve hızlı gerçekleştirmelerini sağladı. Yeni web sitesini yenilemesinin hemen ardından kasko ve zorunlu trafik sigortası karşılaştırma adımlarını da geçtiğimiz hafta sonunda yenileyen Sigortam.net, kasko sigortasını 3, trafik sigortasını da 2 adımda teklif alabilecek konuma getirdi.

Sigortam.net Genel Müdür Yardımıcısı Sevil Mert “Yeni teklif ve poliçe karşılaştırma adımlarımız sayesinde kullanıcı, üye ve müşterilerimizin daha kolay işlem yapabilmelerini hedefledik. Sigortam.net, şeffaf platformu üzerinden anında teklif ve poliçe alımı hizmetlerinde yeniliklerine önümüzdeki dönemde de devam edecek.” açıklamasında bulundu.

Sigortam.net, web sitesi ile hizmet verdiği tüm bireysel sigorta branşlarında zengin içeriği ile hem sigorta yaptırmak isteyenlerin, hem de sigorta hakkında yeterli bilgi bulamayanların en önemli bilgi kaynağı olmaya devam ediyor.
Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017