Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigortam.Net Müşterileri Kadınlar Gününde İndirim Kazanıyor!

Sigortam.net ile Çiçeksepeti ve Frutation markalarının Dünya Kadınlar Günü'ne özel işbirliği ile Sigortam.net müşterileri 8 Mart-30 Mart tarihleri arasında...
Sigortam.Net Müşterileri Kadınlar Gününde İndirim Kazanıyor!
SİGORTAM.NET MÜŞTERİLERİ KADINLAR GÜNÜ HEDİYESİNDE %20 İNDİRİM KAZANIYOR!
Sigortam.net ile Çiçeksepeti ve Frutation markalarının Dünya Kadınlar Günü'ne özel işbirliği ile Sigortam.net müşterileri 8 Mart-30 Mart tarihleri arasında çiçek, gurme ve meyve çiçeklerini %20 indirim ile alıyor.

Türkiye'nin ilk ve en büyük online sigorta brokerı www.sigortam.net ve Türkiye'nin en büyük çiçekçisi Çiçeksepeti, Kadınlar Günü için güçlerini birleştirdi. 8 Mart 2012 tarihinde başlayan kampanya ile Sigortam.net müşterilerinin tamamı Çiçeksepeti.com'dan yapacakları alışverişlerde %20, Frutation.com.tr'den yapacakları alışverişlerde %15 indirim kazanıyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde başlayan kampanya, 30 Mart’a kadar geçerli olacak.

Sigortam.net Kadınlar Günü Kampanyasından Kimler Yararlanabilir? Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin tek yapması gereken Sigortam.net'ten Kadınlar Günü Kampanya sayfasına ulaşarak indirim kodlarını almak. İndirim kodu alan Sigortam.net müşterileri 30 Nisan'a kadar alışverişlerinde bu indirim kodlarını kullanabilecekler.

Sigortam.net hakkında: Sigortam.net, pek çok başarılı internet projesini bünyesinde barındıran İlab Holding çatısı altında, 11 yıldır karşılaştırmalı online sigorta alım hizmetleri vermektedir. Sigorta karşılaştırma alanında Türkiye'de online hizmet veren ilk ve en büyük şirket olan Sigortam.net, sigorta yaptırmak isteyenler ile sigorta şirketlerini şeffaf bir platformda biraraya getirerek hem sigortacılık hem de internet sektöründe pazarın büyümesine önemli oranda katkı sağlamaktadır.
www.sigortam.net

Çiçeksepeti hakkında: CicekSepeti.com Türkiye'de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2000 senesinde kurulmuştur. 500 binden fazla müşterisi ve hergün Türkiye'nin dört bir yanına yüzlerce çiçek siparişiyle sadece elektronik ortamda çiçek siparişi alan çiçekçiler arasında değil Türkiye'deki tüm çiçekçiler arasında en büyük çiçekçi durumuna gelmiştir.
www.ciceksepeti.com

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017