Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigortam.net Müşterilerine Eros Pırlantadan 100 TL Hediye

Sigortam.net ve Eros Pırlanta'nın 24 Ocak'ta başlattığı kampanya ile Sigortam.net'ten kasko, trafik ve sağlık sigortası branşlarında poliçe satın alan herkes Eros Pırlanta'dan 100 TL hediye çeki kazanıyor.
Sigortam.net Müşterilerine Eros Pırlantadan 100 TL Hediye
Türkiye’nin ilk ve en büyük online sigorta brokerı Sigortam.net ve Türkiye’nin ilk online pırlanta satış sitesi Eros Pırlanta, Sevgililer Günü öncesinde güçlerini birleştirdi. 24 Ocak 2012 tarihinde başlayan kampanya ile Sigortam.net’ten online ve/veya telefonla sigorta poliçesi satın alan herkes ErosPırlanta.com sitesinden yapacakları alışverişlerde kullanmak üzere 100 TL değerinde hediye çeki kazanıyor.

Sevgililer Günü öncesi başlayan kampanya, özellikle sevgililerine hediye almayı düşünen erkekler için güzel bir fırsat yaratıyor. 31 Mart 2012 tarihine kadar geçerli olacak hediye çekleri sınırlı sayıda hazırlanmış, Sigortam.net’ten poliçesini erken alanlar 100 TL değerinde hediye çekini kazanma şansı yakalayacak.

100 TL Hediye Çeki Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?
Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin tek yapması gereken Sigortam.net’ten kasko, trafik veya özel sağlık sigortası branşlarından herhangi birinden poliçe satın almak. Poliçe satınalmak için www.sigortam.net adresinden işlem yapılabilir ya da 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’ndan hizmet alınabilir.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017