Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigortam.net Müşterilerine Özel, Unnado.com’dan %10 İndirim

Sigortam.net müşterileri, Mart ayı sonuna kadar Türkiye’nin anne & bebek kategorisinde lider alışveriş sitesi unnado.com’dan yapacakları ilk alışverişlerinde geçerli ek %10 indirim hakkı kazanıyor.
Sigortam.net Müşterilerine Özel, Unnado.com’dan %10 İndirim
Türkiye’nin ilk ve en büyük online sigorta brokerı Sigortam.net ve Türkiye’de anne, bebek ve çocuklara özel markalı ürünlerin bulunduğu, üyelerine özel indirimler ve ayrıcalıklar sağlayan online satış sitesi unnadó’nun işbirliği ile Sigortam.net müşterilerine özel indirim kampanyası başlıyor. 12 Mart 2013 tarihinde başlayan kampanya ile tüm Sigortam.net müşterileri unnadó’dan yapacakları ilk alışverişlerinde geçerli olmak üzere %10 indirim kazanıyor. Kampanya 31 Mart tarihine kadar geçerli olacak.

unnadó Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Sigortam.net’ten hizmet almış tüm Sigortam.net müşterileri, unnadó’dan yapacakları ilk alışverişlerinde geçerli olmak üzere %10 indirim kampanyasından yararlanabilirler. Kampanyadan yararlanmak ve poliçe satın almak isteyenler www.sigortam.net adresinden işlem yapılabilirler ya da 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’ndan hizmet alabilirler.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017