Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigortam.Net'ten TTNET'lilere Özel Kasko ve İndirimler

Sigortam.Net'ten TTNET'lilere Özel Kasko ve Sağlık Sigortalarında Yüzde 20'ye Varan İndirim.
Sigortam.Net'ten TTNET'lilere Özel Kasko ve İndirimler
TTNET'liler Sigortam.net'ten alacakları kasko ve özel sağlık sigortalarında yüzde 20'ye varan indirimden faydalanıyor. 3 ay sürecek kampanya ile TTNET'liler, sigortalarını çok uygun fiyatlara yaptırabilecekler.

Türkiye'nin ilk ve en büyük online sigorta brokerı Sigortam.net ile Türkiye'nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, güçlerini birleştirdi. 2 Nisan'da başlayan kampanya ile TTNET bireysel müşterileri Sigortam.net'teki belli şirketlerden alacakları kasko ve özel sağlık sigortalarında %5 ile %20 arasında değişen oranlarda indirimden faydalanabilecekler. 2 Temmuz 2012 tarihine kadar devam edecek kampanya ile sigortasız TTNET'li kalmayacak.

İndirimden kimler, nasıl yararlanabiliyor?
%20'ye varan indirimden tüm TTNET bireysel müşterileri faydalanabilir. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin tek yapması gereken Sigortam.net sitesini ziyaret ederek TTNET indirim şifresi ile kasko ya da özel sağlık sigortası branşlarında teklif almak.

TTNET indirim şifresi almak ise çok kolay. SNET yazıp ardından bir boşluk bırakıp TC kimlik numarasını 6606'ya gönderen TTNET’liler indirim şifresini anında alabiliyorlar.

Kampanyadan faydalanmak ya da detaylı bilgi almak isteyen TTNET'liler, Sigortam.net'in 7/24 müşteri hizmetlerinde 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayabilirler.

Sigortam.net hakkında: Sigortam.net, pek çok başarılı internet projesini bünyesinde barındıran İlab Holding çatısı altında, 11 yıldır karşılaştırmalı online sigorta alım hizmetleri vermektedir. Sigorta karşılaştırma alanında Türkiye’de online hizmet veren ilk ve en büyük şirket olan Sigortam.net, sigorta yaptırmak isteyenler ile sigorta şirketlerini şeffaf bir platformda biraraya getirerek hem sigortacılık hem de internet sektöründe pazarın büyümesine önemli oranda katkı sağlamaktadır.
www.sigortam.net

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017