Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigortam.net Türkiye Sigorta ve Reasürans Konferansında

Euromoney Seminars ve Reactions Dergisi işbirliği ile düzenlenen Türkiye Sigorta ve Reasürans Sektörü Konferansı'nda Sigortam.net internet sigortacılığının potansiyelini anlattı.
Sigortam.net Türkiye Sigorta ve Reasürans Konferansında
Türkiye Sigorta ve Reasürans Sektörü Konferansı, Euromoney Seminars ve Reactions Dergisi işbirliği ile 5-6 Kasım 2012 tarihlerinde İstanbul Mövenpick Otel'de gerçekleşti.

Reactions Türkiye ayağı açılış konferansı, piyasa liderleriyle bir araya gelerek sigortada sektör geleceğinin, karşılaşılan zorlukların, gelecek fırsatların paylaşıldığı ve keşfedildiği bir platfom oluşturdu.

Sigortada internet ve sektörün geleceği konulu oturumda Sigortam.net Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan sigorta ürünlerinin tüketicilere ulaştırılmasında e-ticeretin gelecekteki büyüme beklentilerini anlattı.

Türkiye Sigorta ve Resürans Sektörü Konferansı Katılımcıları
Konferansa katılan piyasa liderlerinin arasında avukatlar, hizmet sağlayıcılar ve devlet yetkililerinin yanı sıra sigortacı, reasürör şirketlerinin Genel Müdürlerini ve CEO'larını bir araya getirdi.

Konferansa katılan lider şirketler arasında Zorlu Holding, Marsh, Axa Sigorta, BNP Pribas Cardiff, Garanti Bank, Zurich Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Ergo Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Undersecretariat of Turkish Treasury, Euler Hermes Sigorta, Coface Sigorta, Atradius Credit Insurance, Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Brokerleri Derneği, Association of the Insurance, Reinsurance and Pension Companies of Turkey, Hazine Müşteşarlığı, HSBC Bank, Allianz SE, Axa Holding, Güneş Sigorta, Eureko Sigorta, HDI sigorta, Aviva Sigorta, Generali Sigorta, MSG Global Solutions, Swiss Reinsurance Company, Catlin Group, Munich RE, ACE Group ve Ilab Holding – Sigortam.net bulunuyor.

Sigortam.net hakkında: Sigortam.net, pek çok başarılı internet projesini bünyesinde barındıran İlab Holding çatısı altında, 11 yıldır karşılaştırmalı online sigorta alım hizmetleri vermektedir. Sigorta karşılaştırma alanında Türkiye’de online hizmet veren ilk ve en büyük şirket olan Sigortam.net, sigorta yaptırmak isteyenler ile sigorta şirketlerini şeffaf bir platformda biraraya getirerek hem sigortacılık hem de internet sektöründe pazarın büyümesine önemli oranda katkı sağlamaktadır.
www.sigortam.net

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017