Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigortam.net'ten Tuttuğun Takıma Özel Kasko Poliçesi

Galatasaray, Trabzonspor, Bursaspor ve Denizlispor taraftarları kasko sigortalarını Sigortam.net'ten takımlarının logoları ile satın alırken, aynı zamanda takımlarını da destekleme fırsatı buluyor.
Sigortam.net'ten Tuttuğun Takıma Özel Kasko Poliçesi
Türkiye’nin internet üzerinden sigortacılık hizmeti veren ilk ve en büyük firması olan Sigortam.net, Şubat ayından itibaren takımlarını desteklemek isteyen taraftarlar için hazırlanmış olan özel kasko ürünlerini müşterilerine online olarak sunmaya başladı.

HDI Sigorta’nın Galatasaray ve Bursaspor, Anadolu Sigorta’nın ise Trabzonspor ve Denizlispor ile yaptıkları işbirlikleri sonucu doğan ürünler ile, taraftarlar hem arabalarını güvence altına alıp, hem de takımlarına destek oluyor.

Taraftar Takımına Nasıl Destek Olabilir?
Galatasaray, Trabzonspor, Bursaspor ve Denizlispor taraftarlarına özel hazırlanan kasko ürünlerini satın alarak takımına destek olmak isteyen taraftarın tek yapması gereken; www.sigortam.net adresinden kasko karşılaştırması yaparak veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayarak, ihtiyaçlarına en uygun kasko sigortasını belirlemek.

Taraftarlar kasko sigortasını satın alırken, takımlara özel ürünleri sunan sigorta şirketlerinin poliçelerinin kendi tuttukları takımlarını logosu ile hazırlanmasını talep etmesi yeterli olacak. Takım logosu ile hazırlanan poliçeler, Sigortam.net tarafından ücretsiz olarak taraftarların adreslerine teslim edilecek.

Gerçek taraftar; aracını güvence altına alırken, takımını da maddi ve manevi desteklemiş olacak.
Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017