Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigortam.net Yeni Otobüs Reklamlarıyla Yollarda!

Otomobil sigortalarında 12 yıldır en iyi teklifleri sunan Sigortam.net otobüs reklamlarıylayollarda! Sigortam.net otobüs reklamları ile kasko alırken dar seçeneklere sıkışan, en iyi fiyatları kaçıran araç sahiplerine sesleniyor.
Sigortam.net Yeni Otobüs Reklamlarıyla Yollarda!
Sigortam.net İstanbul ilinde Asya ve Avrupa’da farklı hatlardaki otobüs reklamları ile en iyi kasko sigortası fiyatlarını ve en bol seçenekleri arayan araç sahiplerine “kasko alırken daralmayın” ve “en iyi kaskoyu kaçırmayın” mesajını veriyor.

Kasko Sigortası Alırken Daralmayın!
Kasko sigortası yaptırma vakti geldiğinde kimse daralmasın diye Sigortam.net en bol seçeneği sunuyor. Türkiye’nin en büyük sigorta şirketleri tarafından verilen kasko tekliflerine ulaşmak için sadece 3 dakika yeterli oluyor. Sigorta şirketleri tarafından istenen bilgileri tek bir formda toplayan Sigortam.net, sigorta sorgulama işleminin en az adımda gerçekleştirilmesini ve en fazla sigorta şirketinden en iyi sigorta tekliflerine en kısa sürede ulaşılmasını sağlıyor.

Kaskoda En İyi Fiyatları Kaçırmayın
Sigortam.net avantajlarını yakalayanlar kaskosunu en iyi fiyat garantisiyle satın alıyor. %45 fiyat avantajını yakalayıp, ayrıca ödül programı ile Sigortam.net’in mutlu müşterileri arasına kattığı her arkadaşı için %5 indirim kazanıyor. Sigortam.net, teminatları daraltmadan en iyi kasko tekliflerini sunuyor, en uygun ödeme koşulları ve indirim avantajı ile bütçeye en uygun kaskoya 3 dakikada ulaşılmasını sağlıyor.

Kasko sigortası hakkında bilgi sahibi olmak ve satın almak için Sigortam.net internet sitesi ve 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı ile 7/24 sigorta uzmanlarına ulaşmak yeterli!

Sigortam.net hakkında: Sigortam.net, pek çok başarılı internet projesini bünyesinde barındıran İlab Holding çatısı altında, 12 yıldır karşılaştırmalı sigorta satış hizmetleri vermektedir. Sigorta karşılaştırma alanında Türkiye’de online hizmet veren ilk ve en büyük şirket olan Sigortam.net, sigorta yaptırmak isteyenler ile sigorta şirketlerini şeffaf bir platformda biraraya getirerek hem sigortacılık hem de internet sektöründe pazarın büyümesine önemli oranda katkı sağlamaktadır.
www.sigortam.net | 444 24 00

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017