Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sigortam.net'ten Arabasını Sevenlere Özel Web Sitesi

Sigortam.net 2010 yılını arabasını sevenlere özel bir proje ile kapatıyor. Arabasını sevenler anlatıyor, paylaşıyor, arabasına özel ödüllerin sahibi oluyor.
Sigortam.net'ten Arabasını Sevenlere Özel Web Sitesi
Arabasını seven, arabasına özen gösterenlere yönelik olan “Arabamı Çok Seviyorum” projesi, arabasını ve paylaşmayı seven herkes için hazırlandı. 16 Aralık 2010 tarihinde başlayıp 16 Ocak 2011 tarihinde bitecek bir kampanya ile duyurulan www.arabamicokseviyorum.com sitesinin araba sevenleri bir araya getiren bir paylaşım platformu olması hedefleniyor.

Arabasına ve kendine özen gösterenlerin yakından tanıdığı Sigortam.net, bugüne kadar 200.000’den fazla kişiye kasko ve trafik sigortası branşlarında hizmet verdi. Arabamı Çok Seviyorum projesi ile de sigortaladığı arabaların hikayesini dinleyecek ve otomobil tutkusu olanlarla paylaşacak.

Sigortam.net müşterisi olsun olmasın herkese açık olan katılım sayesinde arabasını en çok sevenler, sitenin ziyaretçileri tarafından belirlenecek. Bir ayın sonunda da arabalarına özel ödüllerin sahibi olacaklar.

Arabamı Çok Seviyorum Nedir?
"Arabam var, onu çok seviyorum ama bunu bir türlü dile getiremiyorum” diyenler, bu site sizin için tasarlandı. Tek yapmanız gereken arabanızı anlatmak.

Arabanızı ve onu neden sevdiğinizi, ne kadar çok sevdiğinizi anlatan yazınızı katılım formuna yazın. Yazınıza arabanızın fotoğraflarını ekleyin, arabanızın ya da arabanıza olan sevginizi anlatan videonuzu gönderin, yayınlayalım.

Yayınlanan yazılar içinde en fazla oyu alan ilk 10 yazının sahipleri birbirinden güzel hediyeler kazanacak. Ayrıca yazısı yayınlanan herkes Sigortam.net’ten %5 indirim kazanacak.

10 kişiye arabasına özel 10 hediye
1.Arabasının 1 yıllık kasko ve trafik sigortası
2.Arabasının 1 yıllık kasko sigortası
3.Arabasının 1 yıllık trafik sigortası
4.Arabası için navigasyon cihazı
5.200 TL lik benzin hediye çeki
6.Arabamı seviyorum çıkartması
7.Arabamı seviyorum çıkartması
8.Arabamı seviyorum çıkartması
9.Arabamı seviyorum çıkartması
10.Arabamı seviyorum çıkartması

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017