Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sins Of A Solar Empire: Rebellion Uzay Yolculuğu

Gelişmiş ve gerçekçi grafiklere sahip bir uzay-strateji oyunu olan Sins of a Solar Empire: Rebellion alışkanlık yaratıyor.
Sins Of A Solar Empire: Rebellion Uzay Yolculuğu
Oyunu da kısaca anlatayım. Bildiğimiz Sins of a Solar Empire, oyuna yeni factionlar olarak, eski faction’ların bir de asilerini eklemişler. İsterseniz bu asileri de oynayabiliyorsunuz. Asilerin, elbette bazı güçlü ve zayıf yönleri var ki, bu da oyuna yeni taktik seçenekleri eklemiş. Ayrıca, Titan sınıfı yeni savaş gemileri de oyuna eklenmiş. Bunlar olağanüstü dev savaş gemileri ve bir anda inşa edemiyorsunuz. İnşaatına başladıktan sonra karşınıza çıkan zorlukları yenmek için ayrı bilimsel projeyi tamamlamanız gerekiyor ki ancak ondan sonra inşaat tamamlanabiliyor. Dev silahları ile büyük filoları tek başına yutabilen bu Titan’lar sayesinde oyunda farklı taktikler denemek zorunda kalıyorsunuz. Önceki oyunlarda bir gezegeni sadece avcı gemileri Titan’larıın karşısında sinek gibi kaldığından hiçbir etkisi olmuyor.

Ağustos ayında çıkacak Legend of Pegasus’un gemi modifikasyonuna izin veren yapısıyla nasıl bir oyun olacağını merak ederken, dönüp bu oyuna da son kez bir bakayım dedim ve beş yaşındaki Sins of a Solar Empire’ın hala başarılı ama artık yavaş yavaş eskimiş, piyasadan çekilmesi gereken bir oyun olduğunu tekrar hatırladım. Yine de 4X severleri hala çok mutlu edecek kadar başarılı. Bunun da altını çizeyim.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017