Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Şirin Ediger, Hem Bağlı Hem Bağımlı Bir Anne

Mayıs ayı geldi mi, anneler akla geliyor. Kadın, aşk, evlilik denilince de Prof. Dr. Mehmet Z. Sungur. Bu ay Şirin Ediger Bayülgen’e başarılı psikiyatristin “Sen, Ben ve Aramızdaki Her Şey” isimli kitabından yola çıkarak bazı sorular hazırladım.
Şirin Ediger, Hem Bağlı Hem Bağımlı Bir Anne
Çocukların tüketim nesnesi olduğu, her iki evlilikten birinin boşanmayla sonuçlandığı bir çağda, hiç değilse ilişkiyi sürdürebilmek son derece önemli. Kadın, aşk, evlilik denilince de Prof. Dr. Mehmet Z. Sungur’un “Sen, Ben ve Aramızdaki Her Şey” isimli kitabından yola çıkarak Şirin Ediger Bayülgen’e bazı sorular hazırladım.

Şirin Ediger Bayülgen: “Önceden çocukları çok sevmezdim ya da sevmediğimi zannederdim. Ama anne olunca gerçekten çocukların ne muhteşem şeyler olduğunu anladım. Üstelik bu konuya karşı çok da hassasım. Özellikle ihtiyacı olan çocukları bağrıma basıp, bakabilmeyi isterdim!” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017