Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sırlarla Dolu Oyun Hoodwink

Çizgi roman görsellerinden oluşan bu yeni macera oyununda çözülmeyi bekleyen bulmacalar var.
Sırlarla Dolu Oyun Hoodwink
Hoodwink’te oyunda bulunan tüm mouse imleçleri ve anlamları yazıyor. Bu sayede gerçekten rahat bir şekilde ilerleyebiliyoruz. Tipik adventure’larda olduğu gibi, bu oyunda da bir eşya bölümümüz var. Her biri 12 hanede bulunan toplam üç sekme, toplayacağımız eşyalar için fazlasıyla yeterli oluyor. Eşya toplamak tabii ki oyunun temeli, daha doğrusu topladığımız eşyaları birbirleriyle kombine etmek ve sonucunda başka bir noktaya ilerleyebilmek Hoodwink’de ilerlemenin esas yolu. Fakat bu eşyaları buluncaya kadar yaptığımız araştırmalar, gerçekten ileri seviyede İngilizce gerektiriyor ki bu durum yine tüm adventure oyunları için geçerli.

Mekanlar gerçekten kullanılan grafik sistemin hakkını veriyor. Aslında gerçekten renkli olan oyun yapısı, kullanılan pastel modellemeyle gereğinden daha karanlık duruyor ve çok farklı bir oyun yapısı sunuyor. Ciddi bir ortam var anlayacağınız ama bir yandan da karakterimizin şapşallığı, bu grafik motoruyla çok iyi harmanlanmış, her şey birbirini destekliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017