Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Siyahın Büyüsü Double Heart Beat Black Beauty

Frederique Constant, bayanlar tarafından en çok beğenilen Double Heart Beat serisine yeni ve heyecan verici Black Beauty modelini ekledi.
Siyahın Büyüsü Double Heart Beat Black Beauty
Black Beauty serisi, saatlerin kadranının sahip olduğu derin siyah sedef rengi ve üzerindeki pırlantaların ışığı sayesinde tüm dikkatleri üzerine topluyor. Kadran üzerinde iç içe geçmiş iki kalbin oluşturduğu açıklıktan makinenin kalp atışlarının sergilendiği orijinal dizayn, Frédérique Constant Double Heart Beat modelini yalnızca zamanı gösteren bir araç olmanın çok ötesine taşıyor. Tüm Frédérique Constant Double Heart Beat saatler titiz bir dizayn anlayışı ile geliştirilir ve her bir ürün, en yüksek kaliteyi sağlamak için elle birleştirilir. Bu zarif saatler, günümüz kadınının değer ve hayallerini yansıtmak için tutku ile geliştirilip onların beğenisine sunuldu.

Markanın adeta kimliğini oluşturan ve "Kalbinize dokunmak için usta eller tarafından üretildi" sloganı ile ifade edilen tutku teması, saatlerin el işçiliği ile olduğu kadar markanın hayır organizasyonlarına sağladığı bağışlar ile de tüketicilere en iyi şekilde yansıtılıyor. Yıllardır Frédérique Constant tarafından kalp ve çocuk hastalıkları ile ilgili çeşitli derneklere Double Heart Beat serisinden satılan her bir saat için 50$ bağışlanmakta.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017