Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Skoda Fabia Scout İnceleme Ve Özellikleri

Ülkemizde istenilen satışa sayısına ulaşamayan station wagon sınıfındaki yenin oyuncu Skoda Fabia, adına Scout eki ile hobi amaçlı kullanıcıları da kendisine çekmeye çalışıyor.
Skoda Fabia Scout İnceleme Ve Özellikleri
Skoda ülkemizde VW’nin agresif satış politikaları yüzünden bir türlü beklenen ve özlenen patlamayı yapamıyor. Aslında VW’nin teknolojisi ile son derece kaliteli ve uygun fiyatlı araçlar üretse de firmanın 90’lı yıllardaki şaşalı günleri geride kaldı. Hal böyle olunca da Skoda yetkilileri pazardaki boşlukları iyi gözlemleyerek model gamını bu şekilde revize ediyor. Superb ve Yeti ile başladığını söyleyebileceğimiz bu akımda sıra şimdi station wagon ve hobi amaçlı araç satın almayı düşünenler… Bunun için uygun görülen model ise Fabia Scout.

Aracın iç mekanı ne yazık ki tasarımdaki olumlu özelliklerden yoksun. Son derece sert ve kalitesiz görünen bir malzemenin hakim olduğu iç mekanda kokpitin alt kısımlarındaki açık renkler ferahlığı artırırken kolay kirlenecek yapıları ile aracı hobi amaçlı kullanımlar için sıkıntılı bir hale sokuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017