Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

SkyDrive’la Dosya Oluşturun Ve Paylaşın

Microsoft’un SkyDrive hizmetiyle artık dosya paylaşımları, yükleme ve indirme işlemleri eskisinden çok daha kolay. Bir klasörün üzerine sağ tıklayıp “indir” seçeneğine basarak o klasörün tüm içeriğinş ZIP dosyası olarak indirebilirsiniz.
SkyDrive’la Dosya Oluşturun Ve Paylaşın
Son zamanlarda teknoloji firmalarının en sevdiği terimlerden biri “bulut depolama”. Microsoft, 2008’de piyasaya sürdüğü SkyDrive adlı bulut depolama hizmetini ilk çıktığı günden beri iyileştirmeye çalışıyor. Bu hizmet, internette dosya yüklemenizi ve internete bağlı herhangi bir bilgisayardan, hatta bazı telefonlardan bile bu dosyalara ulaşmanızı sağlıyor.

SkyDrive’a yeni eklenen özellikler arasında, Windows Gezgini’nde olduğu gibi, daha fazla seçeneğe erişmek için dosyaya sağ tıklama imkanı da var. Aynı zamanda, soldaki kutuları işaretleyerek çoklu dosya seçimi özelliği de eklenmiş.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017