Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sleeping Dogs Nasıl Oynanır?

Yetenekli bir polis memuru olan Wei Shen'in Çin mafyasına sızıp, bu kötü tohumu içeriden bitirmeye çalışmasına yardımcı oluyoruz.
Sleeping Dogs Nasıl Oynanır?
United Front Games tarafından geliştirilen ve Square Enix’in dağıtımcılığını yaptığı Sleeping Dogs da yetenekli bir polis memuru olan Wei Shen’in Çin mafyasına sızıp, içeriden bitirmeye çalışmasına yardımcı oluyoruz. Fakat klasik bir gizli göre olarak başlayan bu süreç zamanla farklı ve beklenmedik sonuçlar doğuruyor.

Her yerinden aksiyon fışkıran ve geniş bir serbestlik tanıyan oyun, bu yönü ile GTA’nın bir kopyası gibi. Lakin yanlış anlaşılmasın, “kopya”dan kastımız çalmak veya araklamak değil. Sleeping Dogs her ne kadar genel oyun mekaniği açısından GTA’ya benzese de diğer yönleriyle ondan farklı kılıyor kendisini. Dolayısıyla duruma “yoğun bir “esinlenme olarak bakabiliriz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017