Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

SMC Yeni Sistemi İle 2,3 Milyar Avro'luk Kaybı Önleyecek

SMC, Avrupalı işletmelerin kazançlarındaki sızıntıları pnömatikteki ilk hata tanımlama sistemi ile kapatıyor.
SMC Yeni Sistemi İle 2,3 Milyar Avro'luk Kaybı Önleyecek
Pnömatigin lider uzmanı SMC’nin yapmış olduğu hesaplara göre Avrupa’daki basınçlı hava kullanıcıları kazançlarından tam olarak 2,3 milyar Avroyu çevreye sızıntı olarak atıyor. SMC uzmanları tarafından gerçekleştirilen Enerji Tasarruf denetlemeleri sadece sızıntı olarak bile %20 seviyesinde basınçlı havanın kaybedildiğini, zayıf sistem tasarımının ve bakim yetersizliğinin üretim maliyetlerini oldukça arttırdığını ortaya çıkardı.. Bu durum yıllık olarak 55 milyon ton sera gazinin (CO2) çevreye salıverilmesine eş değer.

Problemin çözümü SMC’nin yeni ALDS’si, sızıntı oluştuğunda günlük temelde bile kaçak miktarını tam olarak lt/dk cinsinden veren, bakim personeline sızıntının tam olarak yerini detaylı rapor seklinde sunan ve böylece her komponentin tek tek kontrol etme gerekliliğini ortadan kaldıran sistem olarak ifade ediliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017