Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Soğuk Radyo Frekans Nedir? Nasıl Uygulanır?

Bursa’da akupunktur ve bölgesel incelme gibi alanlarda başarılı çalışmalara imza atan Dr.Bahar Kahraman Bursa’da yeni uygulamaya başlanan “Soğuk Radyo Frekans Yöntemi” de hastaların hizmetine sundu. Peki bu soğuk radyo frekansı nedir, nasıl uygulanır?
Soğuk Radyo Frekans Nedir? Nasıl Uygulanır?
Dr.Bahar Kahraman, Weekly dergisinin Soğuk Radyo Frekans Yöntemi nedir ve nasıl uygulanır sorularına cevap verdi. 2011 yılında ülkemizde kullanılmaya başlanan ve İstanbul işe eş zamanlı olarak Bursa’da kullanılmaya başlanan Soğuk Radyo Frekansı yöntemi, tek bir sistemle hem sıkılaşma hem de zayıflama imkanı sunuyor. Bu yeni yöntem, etkisini hemen gösterdiği gibi acısız ve az seansla çok iyi sonuçlar da verebiliyor.

Soğuk radyo frekans, radyo frekans ile infrared ışınları birleştirilmiş ve soğuk ile ağrıyı minimuma indirip deride daha derine inilebilmiştir. İlk seansta ortaya çıkan deride sıkılaşma ve toparlanma oldukça şaşırtıcıdır. Ortalama 15-20 dakika alan ve yüz bölgesinde 2 haftada bir, vücut bölgesinde ise haftada iki yapılan seanslarla anestezi gerektirmeden, kişinin günlük yaşantısından ayırmadan ortalama 3-5 tedavi gerektirmektedir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017