Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Şölen, Yeni Tesis Yatırımı İle Gücünü Artırıyor

Şölen, Gaziantep Dördüncü Organize Sanayi Bölgesi'nde toplam 100 milyon TL'lik tesis yatırımına başladığını açıkladı.
Şölen, Yeni Tesis Yatırımı İle Gücünü Artırıyor
Şölen’in 2012 yılında 600 milyon TL ciroyla kapatmayı hedeflediğiniz açıklayan Şölen CEO’su Elif Çoban, bir yandan ihracattaki hızlı büyümeyi sürdürürken, diğer yandan da marka yatırımlarına hız verdiklerini belirtti. Şölen’in halen dördü Gaziantep’te biri İstanbul’da olmak üzere toplam beş tesiste yurtiçi ve yurtdışı Pazar için üretim yaptığını hatırlatan Çoban,”Kurulduğumuz tarihten bu yana her yıl istikrarlı bir şekilde büyüyoruz. Hedefimiz hem hacim olarak hem de yarattığımız markaları geliştirerek, global ölçekli büyüklük ve başarıya ulaşmak” dedi.

Şölen’in rekabet ettiği segmentlerin toplam büyüklüğünün Türkiye’de 6.5 milyar TL civarında olduğuna dikkat çekilirken, 2012 yılının ilk altı ayında bir önceki yıla göre toplam satışların yüzde 66 arttığını, ihracat gelirlerinin ise 2011’in aynı döneminde göre yüzde 53 artış gösterdiğinin altı çiziliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017