Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sompo Japan’den Sigorta Yaptırana Araba!

Sompo Japan Sigorta, Türkiye’deki 10’uncu yılını, sigortalılarına çekilişle her ay bir araba kazanacağı “Sigorta Yaptırana Araba” kampanyası ile kutluyor.
Sompo Japan’den Sigorta Yaptırana Araba!
Sompo Japan Sigorta, Türkiye’deki 10’uncu yılını yeni bir kampanya ile taçlandırdı. Kampanya kapsamında Sompo Japan Sigorta, her ay bir kişiye araba hediye ediyor. Sompo Japan acentelerinden kasko, konut, trafik, işyeri ve ferdi kaza sigortası yaptıranlar ya da sigortalarını yenileyenler çekilişle her ay bir Nissan Micra kazanacak.

Sompo Japan Sigorta Bireysel Teknik Genel Müdür Yardımcısı Şenol Ortaç, kampanyalarının 9 ay süreceğini söyledi. Mart ayının son haftasında başladıkları kampanyalarında kasko, konut, trafik, işyeri ve ferdi kaza poliçesi alan bireysel müşterilerinin kampanyadan faydalanabileceğini söyleyen Ortaç, “Sigortalılarımız ister yenileme, ister yeni poliçe olsun, her 100 lira için 1 çekiliş hakkı kazanıyorlar. Her ayın sonunda yapılacak olan çekilişle son model bir Nissan Micra hediye edeceğiz’ şeklinde konuştu.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017