Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sompo Japan 'Sigorta Yaptırana Araba' Vermeye Devam Ediyor

'Sigorta Yaptırana Araba' sloganıyla müşterilerine otomobil kazandırmaya devam eden Sompo Japan Sigorta, birinci ve ikinci talihlisine aracını teslim etti.
Sompo Japan 'Sigorta Yaptırana Araba' Vermeye Devam Ediyor
Sompo Japan Sigorta’nın ‘Sigorta Yaptırana Araba’ sloganıyla her ay bir kişiye araba kazanma şansı sunduğu kampanyasının ilk çekilişi 22 Mayıs tarihinde yapıldı. Kampanyanın ilk çekilişini kazanan talihli ikinci el araç ticareti işi yapan İlmlettin Kerimoğlu oldu. 6 Temmuz tarihinde Nissan Yüzbaşıoğlu Plaza’da gerçekleşen törende, talihliye anahtar teslimini Sompo Japan Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Besim Ergun yaptı. Kampanya ile 2012 model Nissan Micra’nın sahibi olan, sigorta yatırdığı sırada böyle bir çekilişten haberi olmadığını ancak kampanya sayesinde araba kazandığını öğrenince çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Sompo Japan Sigorta’nın araba kampanyasında kazanan ikinci talihlisi ise Bursa’dan Aydın Başaran oldu. 18 Temmuz tarihinde gerçekleşen araç anahtar teslim töreninde Nissan Micra aracına kavuşan Başaran, çekiliş hakkını ferdi kaza sigortası yaptırarak kazandığını söyledi. Tornacı olduğunu belirten Başaran, otomobil kazanmasının kendisi için büyük bir sürpriz olduğunu ifade etti.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017