Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sonbahar Centilmeni Nasıl Olunur?

Sağanak yağışlar geliyor, yapraklar sararmış dökülüyor, Balkanlar'dan gelen soğuk havalar bizi bekliyor. Lakin hep yaz erkeği olacak değiliz. Buna mütevellit bir son bahar centilmeni olmanın yolları açıklıyoruz.
Sonbahar Centilmeni Nasıl Olunur?
Havalar yavaş yavaş soğumaya başladı, hatta siz bu satırları okurken buz gibi oldu. Artık sezon değişti; mevsimin değişmesi ile birlikte kadınların da tabiatlarında pek çok değişiklik olmaya başladı. Size vereceğimiz sonbahar-kış taktikleri ile tam bir centilmen gibi geçirmenizi ve popülerliğinize popülerlik katmanızı garantiliyoruz. Maddeleri hayatınızda bulundurduğunuz sürece hayat sizin için bu sezon çok kolay olacak. Yani on numara, beş yıldız…

Malum sonbahar geldi; biliyorsunuz sonbahar demek yağmur demek. Arabanızda ve evinizde muhakkak bir şemsiye bulundurun. Arabadan inerken kız arkadaşınıza ya da müstakbel kız arkadaşınıza verdiğiniz fönlü saçlarının bozulmasından her kız gibi nefret eden partnerinize tek taş vermiş kadar makbule geçecek. Artı ona puanı kaptınız bile. Aynı şekilde evinizde de bulundurursanız şahane olur.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017