Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sonbaharda Cildimize Yapılması Gereken Bakımlar

Sonbaharın artık iyice kendini göstermeye başladığı bugünlerden ciltlerde etkilenmeye başlıyor. Yazdan sonbahara, sonbahardan kışa geçiş döneminde tepeden tırnağa özel bir bakım yapmak cildinizin kusursuz kalabilmesi için şart...
Sonbaharda Cildimize Yapılması Gereken Bakımlar
Cilt Bakımı

Mevsim geçişlerinde cildin yeni hava koşullarına ayak uydurması pek kolay değildir. Güneş tarafından kuruyan cilt neme ihtiyaç duyar. Uygun nem takviyesinin yapılmadığı durumlarda siyah nokta ve akne gibi olumsuz sonuçlar ortaya çıkar. Bu olumsuz sonuçlardan etkilenmemek için kendimizi uzman kişileri telsem ederek derinlemesine bir cilt bakımı yaptırmak öncelikli şarttır. Yapılan cilt bakımının ardından cilt tipine uygun olarak seçilecek nemlendirici takviyesiyle kış aylarında rutin cilt bakımlarımızı yeterli sonucu verecektir.

Saç Bakımı

Güneşle birlikte, tuzlu su ve klor saçları kurutur. Kuruyan cansız saçların oluşturacağı mat görüntü sağlıksız bir ortam oluşturur. Saçlar yaz sonrasında mutlaka kuaförde uygulanacak bir bakıma ihtiyaç duyar. Keratin bakım, düzgün şekilde uygulandığında ilk uygulamadan itibaren hissedilir bir bakım sağlarken, ikinci veya üçüncü uygulamadan sonra çok etkili bir sonuç ortaya çıkarır. Yaz sonrasında haftada bir uygulayacağımız profesyonel bir maske ise, yaz boyunca saçın maruz kaldığı güneşin olumsuz etkisini ortadan kaldırır.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017