Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sony 2012 Model Bravia TV Ailesini Tanıttı

Sony, CES 2012'de görücüye çıkardığı 16 farklı modelden oluşan yeni BRAVIA TV serisinin yeni üyelerini Türkiye'de piyasaya çıkarıyor.
Sony 2012 Model Bravia TV Ailesini Tanıttı
Sony, ilk olarak CES 2012’de görücüye çıkardığı bol ödüllü Sony HX850 BRAVİA TV’nin de bulunduğu 2012 model Sony BRAVİA TV’leri Türk kullanıcılara sundur. HX850, Sony’nin tümü, orta ve üst segment seviyedeki 16 farklı modelden oluşan 2012 BRAVİA TV Ailesi’nin yıldız ürünü olarak öne çıkıyor.

İyi görüntü kalitesi ve incecik, şık tasarıma sahip HX850, Sony’nin görüntü geliştirme teknolojisi X-Reality PRO sayesinde bir yandan düşük kaliteli sinyalleri iyileştirip bunları FULL HD kalitesine yakın bir düzeye taşırken, diğer yandan da iki ve üç boyutlu görüntüleri daha da netleştirecek şekilde geliştiriyor. Sony’nin iyi Monolithic Design konseptini temel alan ince tasarımıyla HX850, oturma odalarının şıklığına şıklık takıyor. Gerçek görüntü, gerçek renk, gerçek hareket, Dynamic LED ve Local Dimming ile gerçek kontrast sunuyor. HX850, dahili Wi-Fi’ye sahip olduğundan, kullanıcı, çevrimiçine daha hızlı girebiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017