Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sony A-77 İnceleme ve Özellikleri

Tam geçirgen hareketsiz ayna (translucent mirror) özelliği sayesinden otomatik odaklanma ile yüksek enstantanelerde 24.3 MP tam çözünürlüklü olarak, saniyede üst üste 12 kare çekebilen Sony A-77, bugün dünyanın en hızlı DSLR'ı.
Sony A-77 İnceleme ve Özellikleri
Hareket eden nesneler, A-77’nin güçlü AF’si tarafından izleniyor. Diyelim ki, bu izleme sırasında hedefle aranıza başka bir nesne girdi, hedefe kilitlenen AF hedefinizden ayrılmadan görevine devam ediyor. Tabiri amiyane, Sony A-77 dijital fotoğraf makinesinin 11 çapraz sensörlü yeni geliştirilen sistemi sayesinde canlı bir şekilde ve şimdiye kadarkinden çok daha hassas bir şekilde gerçekleşiyor.

A-77’nin kalbinde Sony’nin öteki ürünlerinde de kullandığı Exmor APS HD CMOS sensörü var ve etkin 24.3 megapiksel çözünürlüğe sahip. Kamera sensörününden gelen büyük miktarlardaki yüksek hızlı verileri işleyen Sony’nin BIONZ görüntü işleme motorunun elden geçirilmiş son sürümü ile birlikte çalışıyor. Bu eşsiz sensor ve BIONZ işlemci kombinasyonu, eşsiz çekim yanıtları, ayrıca fotoğraf veya Full HD video çekerken çok düşük gürültü seviyesi ile kusursuz bir görüntü kalitesi sağlıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017