Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sony Alpha 57 İnceleme Ve Özellikleri

Profesyonel fotoğraf makineleri dünyasının en iddialı ürünlerinden biri olan Sony Alpha 57 huzurlarınızda.
Sony Alpha 57 İnceleme Ve Özellikleri
Sony Alpha 57, bir önceki nesil olan Alpha 55’in yerine gelen ve çok daha yetenekli bir fotoğraf makinesi. Kıyaslama yapmak gerekirse, ilk bakışta pek belli değil ancak Sony Alpha 57 biraz daha fazla hacme sahip ancak ergonomik yönden öne geçiyor. Kullanılan APS-C algılayıcı ise yine Sony Alpha 55’te olduğu gibi 16,0 MP çözünürlüğe sahip. Eklenen özellikler sayesinde kalite biraz daha yükseliyor. Sony Alpha 57’nin öne geçtiği nokta asıl olarak kontrast açışından güçlü ve doğal renkler elde edebilmesi.

Fotoğraftaki gürültünün en aza indirilmesi için de geliştirilen Sony Alpha 57’de gün ışığında gerçekleştirilen çekimlerde ISO 6400 değerine bile pürüzleri algılamanız oldukça zor. ISO’da normal şartlarda en fazla 16000 değeri kullanılabiliyor ancak böyle bir durumda belirgin kalite kaybı yaşanıyor. Zorunlu halleder kaliteden tamamen taviz vererek 25600’e de çıkabilirsiniz.

618 gram ağırlığı ve 132 x 98 x 81 mm’lik ölçüleriyle size fazla yük olmayan Sony Alpha 57’nin GPS alıcısı yok. Kayıt işlemleri ise SD/SDHC/SDXC veya Memory Stick Pro Duo/ Pro-HG Duo ortamlarına yapılabiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017