Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sony Online'den Savaş Oyunu Meraklılarına PlanetSide 2

Sony Online Entertainment'ın PC'ye özel olarak geliştirdiği PlanetSide 2 ile hareketli ve bir o kadar da etkileyici bir savaşa hazır olun.
Sony Online'den Savaş Oyunu Meraklılarına PlanetSide 2
Silahı kaptığınız gibi savaşa atıldınız. Ama hangi savaş? Savaş nerede sürüyor?! O kadar büyük bir savaş alanı vaat ediyor ki PlanetSide 2, savaşın tam olarak nerede yoğunlaştığını bulmak için çaba sarf etmeniz gerekecek. Ya da takım arkadaşlarınızdan bir tanesine, “I need a spawn point.” diyeceksiniz, sizi savaşın tam ortasına ışınlayacak.

Üç tane “faction”, yani grup bölüşmüş PlanetSide 2 evrenini. Bu üç grup birbirinden farklı özelliklere sahip; evet aynı strateji oyunlarındaki gibi. Bir tanesi günümüzdeki silahların benzerlerini ve yine günümüzdeki savaş araçlarının daha teknolojik versiyonlarını kullanıyor, bir diğeri StarCraft’ın ünlü ırkı Protoss’lar gibi enerji gücünü (O da neyse artık…) benimsemiş durumda. Üçüncü grup ta kesin organik tarım üstüne yoğunlaşıp saçma sapan mutasyonlar yapar.

Oyuna adım attığınız saniye terk edilmiş bir dünyada olduğunuz hissine kapılacaksınız önce çünkü indiğiniz yerde bir ihtimal kimse olmayacak. Savaş alanı o kadar büyük ki savaş aynı WoW’un Battleground’ları gibi zaman zaman belli bölgelerde yoğunlaşacak. SOE bu alanların genellikle bölge sınırlarında yoğunlaşacağını söylüyor çünkü diğer bölgenin topraklarına el koymanın yolu, sınırların ötesindeki kontrol kulelerini ele geçirmekte yatıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017