Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sony SmartWatch Fiyatı Ne Kadar?

Android’den gücünü alan bu zaman makinesi, cep telefonunuz her defasında cebinizden çıkarma zahmetine girmeden armaları, SMS’leri, Facebook ve Twitter uygulamalarını görmenizi sağlıyor. Teknoloji harikası olan Sony SmartWatch’ın fiyatı ise 149 dolar.
Sony SmartWatch Fiyatı Ne Kadar?
Teknolojinin son harikası Sony SmartWatch sizi tüm zahmetten kurtarıyor. Android’den gücünü alan bu zaman makinesi, cep telefonunuzu her defasında cebinizden çıkarma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. SMS’leri, uygulamaları görmenizi; Facebook ve Twitter’da olan bitenleri takip etmenizi sağlıyor.

Sony SmartWatch’ı kullanmak için bluetooth’a bağlanmanız ve Sony SmartWatch’ın 1.3 inç’lik OLED ekranına göz atmanız yeterli. Aynı zamanda bir medya çalar işlevi gören saat sayesinde, kulaklık aracılığıyla müzik dinlemek de mümkün. Üstelik Sony SmartWatch’ın fiyatı 149 dolardan satışa sunuluyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017