Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sony VAIO Dua 11 Tablet Özellikleri

Sony’nin sıra dışı görünümlü tableti VAIO Dua 11 sadece hoş görünümle sınırlı kalmıyor. Sony VAIO Dua 11, taşınabilir bilişim için kompakt bir dizüstü olarak da kullanılabiliyor.
Sony VAIO Dua 11 Tablet Özellikleri
Windows 8 işletim sisteminin satışa sunulmasıyla birlikte çok sayıda yeni tasarımlı cihaz ortaya çıktı. Benzer görünümlü çok sayıda Android işletim sistemli cihazdan sonra bu gelişmeyi memnuniyetle karşılamamız son derece doğal. Şimdilerde farklı ihtiyaçlara hitap eden değişik tip cihazlar görebiliyoruz. Sony’nin sıra dışı görünümlü tableti sadece hoş görünümle sınırlı kalmıyor.

Yakın zamanda 3 bin lira civarı fiyatıyla satışa sunulacak olan cihazın fiyatını görenler şok geçirebilir çünkü aynı sınıfta yarışan tabletlerin büyük kısmı yarı yarıya daha ucuz ve Sony’nin ciddi biçimde fark oluşturduğu ortada. Bununla birlikte bu modelin klasik bir tablet olduğunu söylemek imkansız. Sony VAIO Duo 11, hem eğlence hem de iş tableti isteyenler için geliştirilmiş Ultrabook performansı ve kullanılabilirliği sunan bir model.

Sony Duo 11, tablet modunda 11,6 inç Full HD 1080p IPS panel bulunduran dokunmatik bir cihaz. Bununla birlikte, normal tabletlerin aksine ekran menteşeler üzerinde geriye doğru kayabiliyor ve tam kapsamlı QWERTY klavye ortaya çıkıyor. Samsung ATIVsmart PC gibi diğer melez seçeneklerden farklı olarak büyük menteşe desteğiyle gövde tek parça olarak kalıyor ve iki parçaya ayrılmıyor. Artık eskimeye başlayan ve nadir görülen bir tasarım ama Sony’nin Windows 8’li üst seviye cihazını ilginç bir seçim haline getiriyor. Sonuç olarak klavye olması gerekenden daha sıkışık ve tablet olması gerekenden daha kalın ama performans anlamında belirgin üstünlükler içeriyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

v
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017