Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sony Xperia Go Türkiye'de

Sony'nin yeni nesil Xperia serisinin yeni modeli Xperia Go, su geçirmez tasarımı, çizilmeyen ekranı ve üstün teknolojisiyle yepyeni bir akıllı telefon deneyimi sunuyor.
Sony Xperia Go Türkiye'de
Gelecek nesil akıllı mobil telefon anlayışını temsil eden Xperia serisinin yeni modeli Xperia go, dayanıklılık ve şıklığı bir araya getiriyor. Sony Mobile Communications’ın geliştirdiği, su geçirmeyen, toza dayanıklı ve en ileri teknolojik özelliklerin bir araya geldiği Xperia go, çizilmeyen mineral ekranıyla da fark yaratıyor. Mineral ekran ıslak parmakla dokunduğunuzda bile komutları kolaylıkla algılıyor.

Yapılan güncel araştırma sonuçlarına göre, akıllı telefon kullanıcılarının telefon satın alırken su geçirmezliği ve dayanıklılığı ön planda tuttuğu ortaya çıktı. Sony Mobile’ın Facebook sayfasında düzenlenen tüketici anketlerine katılan kullanıcıların üçte birinden fazlası akıllı telefon seçerken dayanıklılığın en önemli faktör olduğunu vurguluyor. Ayrıca Mobile Marketing Data Labo’nun* yaptığı araştırmada da akıllı telefon kullanıcılarının telefon satın alırken en önemli buldukları üç özellik arasında; telefonun ‘su geçirmezliği’ yer alıyor. Sony Mobile Communications, tüketicilerin bu beklentilerini karşılayacak yeni Xperia go’yu sundu.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017