Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sony Xpreia S İnceleme ve Özellikleri

Sony'nin 12 megapiksel kamera, 4.3 inç HD ekran, 1.5 GHz hızındaki çift çekirdekli işlemci ile donattığı Xperia S tarz ve kullanım rahatlıyla buluşturan bir telefon.
Sony Xpreia S İnceleme ve Özellikleri
Sony Xpreia, 12,1 megapiksellik fotoğraflar çekmekle kalmıyor, panorama ve 3D resimlerin de hakkını veriyor. Ayrıca 1080p ile çekilen videolar, ürünün barındırdığı Bravia ekran üzerinde fevkalade oynuyor ve dev HD ekranlarda olağan üstü gözüküyor. Deklanşörü basılı tuğunuzda makine kilitliyken bile fotoğraf çekme yeteneği iyi düşünülmüş bir ayrıntı. Bu durumda kamera uygulaması kendiliğinde devreye giriyor ve iki saniyeden kısa sürede fotoğrafı çekiyor.

Piyano siyahı bir ekran altında gömülmüş telefonun sırtı, elinize cuk oturan, kıvrımlı bir kalıp dökümüyle kaplanmış. Telefonun dibine yakın bulunan camdan anten ayrıca enteresan bir tasarım nüktesi. Ana ekran, Geri ve Menü Android seçeneklerini göstermek için parlasa da, üç ufak noktayla işaretlenmiş bu düğmeler aslında hemen üst kısımda yer alıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017