Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sosyal Ağın Yeni Aktörü Pinterest’in Hızı Kesildi Mi?

Sosyal ağ kategorisinde hayatımızda yeni bir aktör var artık: Pinterest. Doğru zamanda doğru adımlarla yola çıkmış olan Pinterest, kısa bir süre içinde yakaladığı ivmeyle Facebook ve Twitter’dan sonra en popüler paylaşım ağı olmayı başardı.
Sosyal Ağın Yeni Aktörü Pinterest’in Hızı Kesildi Mi?
Kısa süre içinde yakaladığı ivmeyle Facebook ve Twitter’dan sonra en popüler paylaşım ağı olmayı başaran Pinterest, sosyal ağ kategorisinde hayatımızda yeni bir aktör. Özellikle kadın kullanıcıların desteğini arkasına alan Pinterest, değişen kullanıcı beklentilerine tam anlamıyla cevap verirken, Google+ gibi hala çıkış yapmayı bekleyen sosyal ağlara da iyi bir örnek oldu. Örnek oldu olmasına ya, yıldızı hızla parlayan sosyal ağın şimdilerde ivmesinin yavaşladığı konuşuluyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017