Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sosyal Çevre Nedir? Sosyal Çevre Genişletilir?

Bu sene başında, hayatınızı yönetmek üzere sizi yeni bir alışkanlıkla tanıştırmak istiyoruz: ‘Sosyal Çevre’ oluşturmak ve onu yönetmek. Sosyal hayatınızdan memnun musunuz? Bu davetlerin sayısını, kalitesini artırmak ister misiniz?
Sosyal Çevre Nedir? Sosyal Çevre Genişletilir?
Gelin senelik plan yapalım, hedef koyalım. Ne o, yoksa siz şimdiden yaptınız mı planları? Şahanesiniz ne diyelim. Buna hiç şaşırmadık çünkü geçen sene bu sayfalarda senelik bütçeniz, birikim hedefleriniz, eşler arası para yönetimi, kendi paranı kazanmak, iş kurmak, tatil planlamak, düğün finansmanı gibi birçok finansal planlama metodunu konuştuk.

Bu sene başında, sizi hayatınızı yönetmek üzere yeni bir alışkanlıkla tanıştırmak istiyoruz: ‘Networking’, yani sosyal çevre yönetimi. İyi bir sosyal çevre oluşturmanız ve onu yönetmeye başlamanızın tam zamanı. Siz ayda kaç davet alıyorsunuz? Ev daveti, oturma daveti, yemek daveti, kahve daveti, kokteyl daveti, sergi daveti… Sosyal hayatınızdan memnun musunuz? Bu davetlerin sayısını, kalitesini artırmak ister misiniz? Haydi bu yeni yıl enerjisi ile yeni bir alışkanlık ekleyelim hayatımıza, sosyal çevremizi yönetelim.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017