Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Soyak Holding’in CEO’su Emre Çamlıbel Projelerini Anlattı

İstanbul ve İzmir’de hayata geçirdiği projelerle yarım asırdır gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Soyak Holding Ceo’su Emre Çamlıbel ile şirketleri ve sektör hakkında kapsamı bir röportaj gerçekleştirdik.
Soyak Holding’in CEO’su Emre Çamlıbel Projelerini Anlattı
Soyak Holding CEO’su Emre Çamlıbel, öne çıkan ilkelerinin; her türlü fazlalıktan arındırılmış, tam istenilen fonksiyonları içeren konutlar üretmek olduğunu söylüyor. Çamlıbel, Soyak adı altında 50 yıldır fonksiyonel, yalın, çevre dostu ve tasarruflu evler yaptıklarını ve bundan sonra da orta ve ortanın üstü gelir grubunu ihtiyaç duydukları yaşam alanlarıyla en doğru biçimde buluşturmaya devam edeceklerini belirtiyor.

Soyak Holding’in 50 yıllık bir geçmişe sahip olduğunu ifade eden Emre Çamlıbel, “Bugün için dört sektörde faaliyet gösteriyoruz. Çimento, enerji, döküm ve gayrimenkul. Bunların içinde en eski faaliyet alanımız gayrimenkul. Ofis, konut ve alışveriş merkezi yatırımları olarak bölünüyoruz. 50 yıl önce şirket kurulurken müteahhitlik şirketi olarak yola çıkmıştık ama yaklaşık 10 yıldır müteahhitlik yapmıyoruz. 15 yıl öncesinden itibaren de geliştirici ve gayrimenkul yatırımcısına dönüştük. Gayrimenkul sektör grubumuzda orta gelir grubuna, koşullar ya da lokasyon denk geldiğinde de üst gelir grubuna hitap eden Soyak Yapı şirketimiz var. Konut üzerine faaliyet gösteriyor” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017