Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Soyak Soho’nun Mimarı Mutlu Çilingiroğlu

Gayrimenkul sektörünün lider kuruluşlarından Soyak, lüks ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralayan Soho projesiyle merkezine, ama kalabalık ve gürültüden uzak bir yaşam keyfi vadediyor. Projenin mimari Mutlu Çilingiroğlu da tasarımında konfor ve sükûneti amaçlamış.
Soyak Soho’nun Mimarı Mutlu Çilingiroğlu
Soyak, lüks ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralayan Soho projesiyle merkezine, ama kalabalık ve gürültüden uzak bir yaşam keyfi vadediyor. Projenin mimari Mutlu Çilingiroğlu da tasarımında konfor ve süküneti amaçlamış. Zincirlikuyu’da konumlandırılan Soyak Soho, sunduğu avantajlar ve sosyal olanaklarıyla şehirde yaşamak ama şehrin kalabalığında da olmak istemeyenler için birebir.

Soyak Soho projesinin mimari Mutlu Çilingiroğlu, “Soyak Soho projesiyle iç konfor, sükûnet ve güçlülük ifade eden kimlikli bir mimari yaratmak istedim. Özel hayatı korumanın önemini vurgulamak ve kendi içinde zorlayıcı fasiliteler yerine, yakın çevre imkanlarıyla ihtiyaçları gidermek, tek değil birçok zevki ve rengi yakın çevrede bulmak ve yapı içi hareketliliğini minimuma indirmek projenin felsefesini oluşturuyor.” diyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017