Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Spa Tarzı Banyo Dekorasyonu

Banyonuzu değiştirmeye karar vermeden önce ihtiyaçlarınızı çok iyi belirleyin. Hayallerinizdeki spayı yaratmak için yapmak istediğiniz değişimin bütçenize uyacağından emin olun.
Spa Tarzı Banyo Dekorasyonu
Kaçacak bir sığınak mı arıyorsunuz yoksa banyonuzdan beklentiniz, sizi daha zinde ve enerjik bir kişiye dönüştürmesi mi? Bunu belirlemek, seçeceğiniz renk ve spa düzeni de belirleyecek, unutmayın. Bir spa ortamı yaratmanın anahtarı, orayı normalde nasıl kullandığınız değil, nasıl kullanmayı hayal ettiğinizdir. Daha önce gitmiş olduğunuz ve hoşunuza giden spa’lardaki tecrübelerinize göre, banyonuzda size özgü bir tasarım yapmaya çalışın.

Eğer bir tasarım uzmanı değilseniz; farklı yayınlardan faydalanarak size hitap eden bir ilham panosu hazırlayın. Bu sistem, hayal ettiğiniz mekanı tanımlamak ve göstermek için katalog göstermekten daha sağlıklı ve işleyen bir yoldur.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017