Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Spiderman'in Hızı Edox İle Birleşti

Tüm dünyadaki hız tutkunlarına özel saatler üreten İsviçreli saat üreticisi Edox, Hollywood'a hızlı bir giriş yaptı. Bir ilki başaran marka, yüksek gişeli Spiderman 4 ekibi tarafından tercih edildi.
Spiderman'in Hızı Edox İle Birleşti
Hollywood’da filmlere sponsor olmak bir yana ürün yerleştirme yolu ile de yapılan reklamlar bile çok maliyetli çalışmalardır. Fakat Edox bu konuda şanslı olan firmalardan. Dünyanın en çok gişe yapan filmlerinden Spiderman serisinin 4.sü için filmin sanat yönetmeni tarafından tercih edildi. Böyle bir çalışmada yer alabilmek amacıyla milyonlarca dolar yatırımı göze alan firmaları, hiçbir ücret ödemeden geride bıraktı.

Tercih edilmenin haklı gururunu taşıyan Edox’un sırrı, asla ödün vermediği kalitesinde yatıyor. Edoş Satış Müdürü Christian Hotz, “The Amazing Spiderman” filminin art direktörünün kendilerini arayarak film projesi hakkında bilgi verdiğini ve görüşme neticesinde özenle hazırlanan birkaç saati gönderdiklerini belirtiyor ve ekliyor “Bizim tasarımlarımızı çok sevdikleri ve filmin tarzına dinamiğine yakın buldukları için seçtiler.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017