Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Splinter Cell Tekrar Karşımızda

Splinter Cell serisinin kahramanı Sam Fisher'e Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist'e de yardım ediyoruz.
Splinter Cell Tekrar Karşımızda
Bildiğiniz Splinter Cell oyunlarını unutun çünkü Blacklist, çok farklı bir yöne sapmış durumda. Ubisoft yeni aksiyon oyunlarının nasıl olduğuna bir göz atmış ve Spliner Cell’i de çağa uygun hale getirmiş. Splinter Cell artık bir taktik oyunu değil düpedüz bir aksiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Bunu kötü anlamda söylemiyoruz ama Ubisoft’un başka oyunlara bakıp onların iyi yönlerini de oyunun uyguladığı gün gibi ortada.

Eskiden teke tek yakın dövüşte bile zorlanan Sam Fisher artık altı tane düşmanla karşılaşsa bile üstün konumda olabiliyor. Ona yine çeşitli cihazları da yardımcı oluyor elbette. Bir sinyal gönderiyor ve ekran bir süreliğine siyah-beyaz olup düşmanların yerlerini gösteriyor. Bir başka cihazla yüksek voltajda elektrik yolluyor ve küçük bir alandaki düşmanları yere yığabiliyor. Ünlü “yılan kamera” da yine oyunda yer alıyor ama bu defa kapı altlarından bakmak yerine, düşmanlarınızı işaretlemek için de kullanabiliyorsunuz onu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017