Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Spor Salonları Girişimcileri Bekliyor

Sağlıklı yaşam bilinci, yeni bir girişimin kapılarını araladı. Buna bağlı olarak eskiden sınırlı sayıdaki spor salonu sayısında tam bir patlama yaşanıyor. Sadece çocuklara ya da kadınlara hizmet veren spor merkezi konseptlerinin yanı sıra sağlıklı yaşam merkezleri ve yoga salonları da hızla büyüyor.
Spor Salonları Girişimcileri Bekliyor
Günümüzde spor artık bir lüks değil, gerçek bir ihtiyaç haline gelmiş durumda. Bununla doğru orantılı olarak spor salonlarının sayısı da giderek artıyor. Özellikle obezitenin artmasına bağlı olarak son yıllarda sağlıklı yaşam trendi oldukça artışa geçti. Bu da doğal olarak spor salonlarına olan ihtiyacı arttırıyor.

Dünyaya kıyasla Türkiye hala spor merkezleri açısından bakir bir pazar olarak değerlendiriliyor. Zira pek çok yabancı merkezli spor salonları Türkiye pazarını yakından takip ediyor. Kimi master franchising yoluyla girerken kimisi de direk kendisi girmeyi tercih ediyor.

Bu alanda yatırımın artması girişim fırsatlarını da beraberinde getiriyor kuşkusuz. Çünkü birçok spor merkezi, artık franchising yoluyla büyümeyi seçmiş durumda. Türkiye genelinde şubeleşmeyi hedefleyen bu merkezler, artık tek tip yerine farklı konseptlerle çıkıyor karşımıza. Kimisi sadece kadınlara yönelik hizmet verirken kimisi yalnızca çocuklara hitap ediyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017